HAKKIMIZDA

PROMAT Endüstriyel 17 yılı aşkın tecrübesi ve 2 yıllık AR-GE çalışmaları sonucu 2018 yılında 5000 m² alanda yıllık 300.000 düzine kapasitesiyle üretim faaliyetlerine başlamıştır.

PROMAT Endüstriyel; Ülkemize ve ekonomiye üstün katkı, ithalattaki dış bağımlılığımızı azaltmak, YERLİ MALI dünya standartlarındaki eldivenleriyle fark yaratmak ve ÜRETİMDE KADIN ELİ, KADIN TİTİZLİĞİ farkını hissettirerek KADIN İSTİHDAMI önceliğiyle yola çıkmıştır.

PROMAT Endüstriyel; Mütevazi başlangıçlardan itibaren hızla ilerlemiş ve kısa süre sonra en iyi iş eldiveni markalarından biri haline gelmiştir.

PROMAT Endüstriyel; En zorlu çalışma koşullarına dayanabilecek rahat, kaliteli bir eldiven üretmek için geleneksel üretim yöntemlerini modern ekipmanlarla birleştirmekte ve üstün teknolojideki ürünlerini tüm Dünya’ya sunmaktadır.

MİSYON

Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği konusunun getirmiş olduğu hassas değerlere sahip çıkarak, Etik kurallar çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmek. Kaliteli Hizmet anlayışımızdan taviz vermeden yasalara ve uluslararası standartlara bağlı kalarak müşterilerimizi sürekli bilinçlendirmek, onların istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektir.

VİZYONUMUZ

Attığımız her adım ve aldığımız her kararda ÖNCE İNSAN gelir. İş yaşantısında daha güvenli ve konforlu çalışma ortamları sağlanabilmesi adına her gün yenilik peşinde koşan, MUTLU MÜŞTERİ yaklaşımıyla iş disiplinini oluşturan ve KALİTELİ HİZMET anlayışını ön planda tutan bir işletmeyiz. Bu sebeple öncelikli hedeflerimiz Dünya standartlarındaki üstün teknoloji üretimimizle YERLİ MALI’nı teşvik ve Dünya çapındaki prestijli markalarla İHRACAT konusunda rekabet etmektir.

CEO MESAJI

“Gerçeğe dönüştüreceğimiz hayallerimiz var”

Değerli Yatırımcılarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

PROMAT olarak güçlü üretim bilgimiz, sürdürülebilir kalite anlayışımız, son teknolojik imkânları kullanma misyonumuzla, yolumuza dev adımlarla devam ediyoruz.

Sürekli değişen ve her geçen gün daha da küçülen dünyamızda başarılı girişimler, heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hakim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. PROMAT ’ ın hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da, içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.

Çalışanlarımızdan aldığımız kuvvet ve tüketicilerimizden aldığımız destekle PROMAT’ın  yakın gelecekte çok daha yüksek başarılara imzasını atacağına inancım sonsuz.